کد مطلب: 4427 | زمان انتشار: ۱۸:۲۵:۳۰ - چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 842 | پرینت از مطلب پرینت از مطلب |

نرم افزاری برای اجرای برنامه و بازی های آندروید در ویندوز (BlueStacks)

نرم افزاری برای اجرای برنامه و بازی های آندروید در ویندوز (BlueStacks)

با نرم افزار BlueStacks می توانید برنامه ها و بازی های آندروید خود را بصورت تمام صفحه در کامپیوتر ها و تبلت ها اجرا کرده و بصورت فوری و بدون نیاز به راه اندازی مجدد، بین آندروید و ویندوز سوئیچ کنید. همچنین می توانید آیکون های برنامه های آندروید را بر روی دسکتاپ رایانه خود قرار دهید. توسط این برنامه میتوانید نرم افزارهای اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت آندروید، دقیقا به همان صورت در کامپیوتر خود امتحان و استفاده کنید.

توسط نرم افزار Bluestacks می توانید آنچه پیش از این روی گوشی خود یا دوستان می دیدید از این پس بر روی کامپیوتر و پیش رویتان ببینید، که این بدان معنی است که می توانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار می کردید تعامل داشته و از امکاناتش بهره بگیرید. علاوه بر این، قابلیت همگام سازی برنامه به شما این اجازه را می دهد تا از برنامه ها و اطلاعات ذخیره شده درون آن روی گوشی بتوانید روی رایانه خود پشتیبان بگیرید.


از قابلیت های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اجرای بازی ها و برنامه های آندروید در ویندوز و تبلت ها
کاربرد آسان و سریع
دارای تمامی ویژگی های آندروید
پشتیبانی از بسیاری برنامه های آندروید
دارای گرافیک بالا و HD
برنده جایزه در CES
قابلیت همگام سازی برنامه
امکان پشتیبان گیری از برنامه ها و اطلاعات ذخیره شده درون آن روی گوشی بر روی کامپیوتر
دارای گدجت برای ویندوز ۷
امکان اتصال به اینترنتارسال نظر

کسب درآمد
آخرین مطالب


پیش بینی فوتبال خرید کریو