کد مطلب: 751 | زمان انتشار: ۱۹:۳۷:۱۴ - یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۲ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 3,381 | پرینت از مطلب پرینت از مطلب |

دکوراسیون و چیدمان خانه کوچک

نمونه استفاده از میز کشودار، مبلمان رنگ روشن و نورسفید ملایم فضا در دکوراسیون آپارتمان فقط در مورد ابعاد فیزیکی نیست این فضا در مورد هر چیزی که دیده می شود صدق می کند. بنابراین استفاده از نکات شگفت آور زیر برای تبدیل کردن آپارتمان یا خانه کوچک شما به یک مکان مجلل، زیبا و جادار کمک می کند:
▪ بزرگترین مبل خود را جلوی بزرگترین و طولانی ترین دیوار قرار دهید وقسمت مرکزی را کاملا قابل دید بگذارید.
▪ به جای کاناپه بزرگ و یک ست جاگیر، یک ست مبلمان کوچک با طراحی باز خریداری کنید تا هر وقت که خواستید به راحتی چیدمان آن را بر اساس راحتی و علایق خود تغییر دهید.خانه کوچک.دکوراسیون و چیدمان خانه کوچک.دکوراسیون خانه

▪ چراغ هایی که در سقف قرار داده می شوند نباید طوری باشند که ارتفاع اتاق را کم کنند.
▪ روشن تر بودن سقف نسبت به دیوارها و مبلمان باعث روشن تر شدن و دلبازتر شدن اتاق می شود.
▪ قسمت نشیمن را با قرار دادن یک کاناپه بزرگ جلوی طولانی ترین دیوار، یک میز چای جلوی آن و دو صندلی روبروی میز در دو طرف آن، از قسمت های دیگر جدا کنید.
▪ جای مبل شما در اتاق جایی است که هنگام ورود و خروج به اتاق مزاحم کسی نباشد و بهتر است که نزدیک گنجه وکمدتان باشد.
▪ نور سفید و ملایم که به طور مساوی سراسر اتاق را عادلانه روشن کرده باشد باعث بزرگ تر نشان دادن اتاق می شود.
▪ استفاده از تک رنگ های ملایم اتاق را بزرگ تر نمایش می دهد.
▪ وسایل ساده و کمینه خانه شما را تمیز وسازمان یافته تر می کند.
▪ از آینه ها و سطح های صاف و درخشنده که هر چه بیشتر نور را منعکس کنند و اتاق را بزرگتر و روشن تر نشان دهند استفاده کنید.
▪ از نقش ها و طرح های کوچکتر برای دیوارها و اسباب های بزرگ استفاده کنید.
▪ یکی از راه های بزرگ جلوه دادن یا ایجاد فضا در خانه کوچک، استفاده از وسایل کوچک است مثلا استفاده از تلویزیون های LCD و نصب آن به دیوار می تواند به باز کردن فضا مخصوصا در خانه هایی که سقفشان کوتاه است کمک کند.
▪ استفاده از صندلی های بدون پشت در کنار کانتر آشپزخانه به بیننده تصور زیادتر بودن فضا می دهد چون نداشتن پشت و جمع و جور بودن آن به آسانتر دیدن بقیه قسمت های خانه کمک می کند.
▪ میز اتاق نشیمن (میز چای) را از نوعی انتخاب کنید که زیر آن چندین قفسه داشته باشد تا از زیر آن نیز بتوانید بعضی از لوازم مثل کتاب یا مجلات یا وسایلی از این قبیل، که به طور معمول روی میز قرار دارند را زیر میز بگذارید تا از بهم ریختگی نیز جلوگیری شود.ارسال نظر

کسب درآمد
آخرین مطالب


خرید کریو