کد مطلب: 5581 | زمان انتشار: ۲۰:۱۶:۳۴ - شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۲ | بدون نظر | دفعات مشاهده : 1,182 | |

درمان یبوست

درمان یبوست

راه های درمان یبوست

برای درمان یبوست بهتره ازسبوس گندم –  روغن زیتون – نوشیدن آب زیاد در طول روز – خاکشیر – شیر –  نوشیدن آب میوه مخصوصا آب هویج  – خوردن کیوی – مصرف سبزیجات مخصوصا کلم –  و از همه مهمتر ورزش به مدت ۲۰ دقیقه در روز –  و در شرایط بدتر می توانید از قرص دینه و شیافهای موجود در داروخانه استفاده نماید .

 یک روش مفید و کاربردی برای لحظات اضطراری :

 برای هر شخصی در طول زندگی امکان داره یبوست سخت و مشکلات اجابت مزاح پیش بیاد  زمانی که در هنگام اجابت مزاج متوجه می شید مدفوع به شدت خشک شده طوریکه قادر به اجابت مزاج نیستید و احتمال زیادی می دید که انتهای روده یا مقعد شما دچار شقاق یا خونریزی بشه .

 بهترین کاری که می توانید انجام بدید این که شلنگ آب را نزدیک مقعد خود نگه دارید و کم کم آب را زیاد کنید طوریکه آب با فشار وارد روده بشه . با وارد شدن مقداری آب به روده مدفوع از حالت خشکی خارج شده و عمل دفع به راحتی انجام میشه . اینکار شاید دفعه اول یه مقدار سخت به نظر برسه ولی دفعات بعد اینطور نیست . شما با اینکار از دردسرهای آینده که می تونه براتون پیش بِیاد نجات پیدا می کنید .

– ارسال توسط یکی از خوانندگان وبلاگ .

دختری بچه ای دارم که درهنگام اجابت مزاج خونریزی هم داشت به توصیه یکی ازدوستان هلیله سیاه را ازعطاری تهیه کردیم و وقتی اونو باماست استفاده کرد ظرف مدت کوتاهی مشکل کاملا ازبین رفت خواستم اگه کسی هم این مشکل رو داره استفاده کنه ضرر نداره وخوب میشه.

منبع:tajrobeh20.blogfa.comارسال نظرپیش بینی مسابقات ورزشی خرید کریو